Posted on

Máte rádi i esenciální oleje?

Milí přátelé pránického léčení,
jak asi víte, v poslední době hodně spolupracuji s Barevným světem a Studiem K3, kde se konají naše semináře a večerní setkávání. Dohodli jsme se s Vláďou Horeckým a s Lenkou Markovou na vzájemné podpoře a spolupráci mezi systémem Pranic Healing a esenciálními oleji doTERRA. Vláďa a Lenka mají velké zkušenosti s léčením pomocí esenciálních olejů a jenom s jejich podporou mohlo vzniknout jednodenní školení o léčení pránou a esencemi. Očekávám, že se v budoucnu ještě rozsíří.
Mnozí z vás jste absolvovali jednodenní školení o léčení pránou a esencemi, nebo si esence kupujete v obchodě, v Barevném světě a používáte je ve své praxi.
Chtěli bychom vás proto informovat, že si můžete oleje zakoupit i za velkoobchodní ceny zřízením vlastního účtu u doTERRA. Získáte tím mnoho dalších výhod, slev a bonusů.
Pokud se chcete s esencemi doTERRA ještě blíže seznámit, můžete přijít na některou z přednášek uvedených na stránkách www.esencezdravi.eu
Jak tedy postupovat při zřízování vlastního účtu?
Možností je několik:
Zkontaktujte Vláďu Horeckého na 604200471 nebo na vlada.h@gmail.com nebo Lenku Markovou na 777763399 nebo na lenkamar7@gmail.com a oni vám vše vysvětlí a pomohou vám účet zřídit.Jako dárek k první registraci dostanete od Barevného světa esenciální olej Citrus Bliss (15ml) v hodnotě 850Kč (směs citrusových olejů s vanilkou). Je to zvláštní nabídka pro absolventy Pranic Healing.

Směs, která rozradostňuje, oživuje, posiluje a v zimním období nám alespoň částečně nahrazuje chybějící slunce.

Jestli si chcete registraci udělat sami, můžete ji vytvořit takto:

1. Jděte na stránky:  www.mydoterra.com/vl a klikněte na Join/Save
2. Zvolte si jakoukoliv variantu účtu (velkoobchodní zákazník, wellness consultant) (obojí lze později měnit,  ceny jsou stejné)
3. Vyplňte své údaje
4. Vyberte si některý z registračních balíčků. Nejpopulárnější balíčky uvádíme zde. Můžete též zvolit variantu Uvítací balíček a registrace za 24 eur, kde není žádný produkt, a produkty si přidat na další řádky.
Uhraďte kartou nebo převodním příkazem (europlatba, některé banky účtují vyšší poplatky).

ABYSTE ZÍSKALI obě PRÉMIE, musí mít tato i příští objednávak v únoru alespoň hodnotu 100PV. K získání dárku od K3 centrum stačí pouze první objednávka za alespoň 100PV.

Přehled všech registračních balíčků najdete zde: www.esencezdravi.eu

Nejpopulárnější:

Family Essentials + Smart and Sassy (Balík nevyhnutností pro rodinu) (10 olejů 5ml a 1x 15ml) – Cena cca 3800Kč včetně poštovného 115 eur bez DPH.

Home Essentials + difuzér (Základ domácnosti) (10 olejů 15ml + difuzér Petal) – Nejvýhodnější cena! 7200 včetně poštovného (225eur bez DPH)

Emotional Aromatherapy diffused (Sada emoční aromaterapie + difuzér Petal) – 5600Kč včetně poštovného. 173 eur bez DPH.

Další info najdete na www.esencezdravi.eu nebo na www.esencezivota.eu
S registrací vám rádi pomůžeme:

Vláďa Horecký, 604200471 vlada.h@gmail.com
Lenka Marková, 777763399 lenkamar7@gmail.com